Stoel met latten, op bestelling te maken
€550,00
Stoel met een basis van berkenmultiplex en een zitting en rugleuning gemaakt van houten latten.
Materiaal:
Berkenmultiplex met houten of multiplex latten. Afgewerkt met dekkende verf.
Afmetingen:
breedte 37 cm
diepte 51 cm
hoogte 96 cm
zittinghoogte voor 48 cm.
Gerelateerde producten
-
Stapelbare salontafels, grotere versie, op bestelling te maken
€195,00 – €775,00Stapelbare salontafels, grotere versie, op bestelling te maken
€195,00 – €775,00Stapelbare salon- of bijzettafels op drie poten.
De tafels zijn op het blad half transparant geschilderd en op de poten dekkend. De 5 kleuren zijn op iedere tafel anders gerangschikt. Door de tafels geschakeld te rangschikken ontstaan er nieuwe patronen en combinaties van kleuren.
De te maken tafels zullen niet exact hetzelfde zijn als die van de afbeeldingen.
Materialen:
Diverse soorten multiplex voorzien van halftransparante en dekkende verf, voorzien van een beschermende vernislaag.Afmetingen:
Omdat de tafeltjes geen rechte vormen hebben geef ik de diameters
aan op verschillende plekken:
64 cm onderaan bij de poten
58 cm bovenaan bij de poten
38 cm voor de basiscirkel van het blad
De tafeltjes zijn 34 cm hoogQuick View -
Salontafel met getekende strepen, op bestelling te maken
€475,00Salontafel met getekende strepen, op bestelling te maken
€475,00Deze salontafels met klep zijn met de hand betekend met kleurpotloden. Twee verschillende kleurstellingen. Een met veel gele kleuren en een met meer blauwe en groene kleuren.
Ze behoren ook tot de Collectie en kunnen worden nabesteld in deze of andere kleuren. Het patroon zal bij nieuwe versies nooit helemaal hetzelfde worden gemaakt. Hierbij kan ik variëren met de kleuren van de strepen, de volgorde van die kleuren en ook de kleur van de binnenkant en de poten.
De tafels hebben een bergruimte onder een klep. Handig voor het opbergen van kleine voorwerpen of tijdschriften in de woonkamer.
Materialen:
Berkenmultiplex met potloodpatroon erop, voorzien van een beschermende vernislaag. Binnenkant dekkend geschilderd. Klep is bevestigd met een pianoscharnier.Afmetingen:
Breedte: 44 cm
Diepte: 44 cm
Hoogte: 36 cmQuick View -
Stoel met knik, op bestelling te maken
€450,00Stoel met knik, op bestelling te maken
€450,00Lekker zittende stoel gemaakt van multiplex.
Materiaal:
Stoel van berkenmultiplex met hol gebogen rugleuning. Op de stoelen zijn telkens twee kleuren (transparante danwel dekkende) verf aangebracht. De donkerste kleur van de twee benadrukt resp. de golvende vorm van de voorpoot verbonden met de rugleuning en de pijlvorm.Afmetingen:
breedte 37 cm
diepte 51 cm
hoogte 85 cm
zittinghoogte voor 47 cm.Quick View -
Bibliotheektrapje met twee treden, op bestelling te maken
€450,00Bibliotheektrapje met twee treden, op bestelling te maken
€450,00Bibliotheektrap met 2 treden. De leuning geeft steun bij het beklimmen van de treden en bij het reiken naar de boeken op de bovenste plank van de boekenkast.
Materialen:
Berkenmultiplex met afneembare leuning. Afgewerkt met dekkende kleur.Op dit moment is een grijs exemplaar uit voorraad te koop.
Afmetingen:
Totale hoogte 139,5 cm
Treden 20 en 40 cm hoog
Breedte 45 cm, met leuning 47 cm
Diepte 55,5 cm.Quick View