Schommelboekenkast, op bestelling te maken
€1.400,00
Boekenkast met ruimte voor boeken en bovenop vakken voor nog meer boeken of andere spullen. In het midden zitten twee in hoogte verstelbare losse planken. De vorm van de kast is overal rond en de kast kan dus van links naar rechts schommelen. Maar met een evenwichtige boekencollectie erin staat het geheel zeer stevig op de grond.
Materiaal:
Diverse soorten multiplex, halftransparante kleur en meerkleurig verfeffect, voorzien van een beschermende vernislaag.
Afmetingen:
Breedte: 141,5 cm
Diepte: 30 cm
Hoogte: 85 cm
Gerelateerde producten
-
T-stukkastje, op bestelling te maken
€325,00T-stukkastje, op bestelling te maken
€325,00Kleine kast op poten. Je kunt er bijvoorbeeld je boeken mooi in kwijt. Een paar staand in de hoge gedeeltes van het t-stuk en een paar liggend in de lage stukken.
De kast wordt op bestelling gemaakt, waarbij in overleg de kleuren gekozen kunnen worden. Ik neem hiervoor contact op.
Materiaal:
Multiplex met afgewerkt met dekkende verf. De poten zijn van bamboe. Metalen bouten en moeren verbinden de poten met de romp.Afmetingen van de grootste:
Breedte onderaan bij de poten: 57,5 cm
Diepte: 23 cm
Hoogte: 100 cm
De basismaat van het t-stuk is 23 cm.Afmetingen van de kleinste:
Breedte onderaan bij de poten: 51,5 cm
Diepte: 23 cm
Hoogte: 88 cm
De basismaat van het t-stuk is 20 cm.Â
Quick View -
Hocker, op bestelling te maken
€350,00Hocker, op bestelling te maken
€350,00De poef of hocker bestaat uit een houten frame, dat is bekleed met polyether (schuimplastic). De poef is lekker stevig. Hij staat op kleine pootjes en de hoes is afneembaar en wasbaar. De stof van de hoes is gemaakt van originele alcantara stof. Dit is een imitatie suède die zo goed als onverslijtbaar is. Deze stof wordt veel gebruikt voor luxe meubels en autobekleding.
Je kunt kiezen hoe de verschillende kleuren worden gecombineerd: gestreept, geblokt of door elkaar.
Het is in het geval van deze hockers het makkelijkst om een afspraak te maken in de werkplaats, waar ik alle voorbeelden en mogelijkheden kan laten zien.Afmetingen:
42 bij 42 bij 45 cm.Quick View -
Fauteuil met ronde rug, op bestelling te maken
€750,00Fauteuil met ronde rug, op bestelling te maken
€750,00Fauteuil waar je lekker in kunt zitten en je glaasje wijn of kopje thee op de armleuningen kwijt kunt.
De rugleuning is gedeeltelijk demontabel, waardoor de fauteuil makkelijk te vervoeren is en ook door deuropeningen en trappengaten getild kan worden.
De stof zoals op de foto’s is niet meer beschikbaar. Dus een nieuwe fauteuil wordt gemaakt met nieuw te kiezen stof en kleuren voor de lak.
Materiaal:
Berkenmultiplex met halftransparante rode kleur, polyether kussens met afneembare hoezen. Gedeeltelijk demontabele rugleuning.Afmetingen:
Fauteuil:
B x d x h: 95 x 83 x 77 cmQuick View -
Gestapelde kast, op bestelling te maken
€2.500,00Gestapelde kast, op bestelling te maken
€2.500,00Een kast met hetzelfde ontwerp, maar andere afmetingen is op dit moment uit voorraad te koop.
Deze kast met vier laden is geheel gemaakt van gerecyclede materialen. Zowel het binnenwerk als de buitenkant zijn daarvan gemaakt. Voorzien van nieuwe (toch wel) ladegeleiders met softclosesysteem. De gewelfde vormen van de ladefronten zijn met de hand gefreesd.
Als de nieuw te maken kast veel groter is dan die op de foto, dan wordt een offerte opgemaakt. Kasten met evenveel laden en vergelijkbare afmetingen kunnen voor de aangegeven prijs worden gemaakt.
Het uiterlijk wordt mede bepaald door de actuele voorraad aan houtresten die op het moment van maken in de werkplaats voor handen is.
Materiaal:
Allerlei soorten multiplex en een toefje mdf. De binnenkant is dekkend geschilderd in een heldere kleur. De buitenkant heeft een beschermende laag (watergedragen) vernis gekregen.Afmetingen:
Breedte: 88 cm aan de achterkant van het bovenblad
Breedte: 83 cm aan de voorkant van het bovenblad (laden zijn 73 cm breed, buitenmaat)
Diepte bovenblad: 49,5 cm (laden zijn 39 cm diep, buitenmaat)
Hoogte: 90 cm
Hoogte van de pootjes: 11 cmQuick View