Banken en fauteuils

Omdat geen twee personen hetzelfde zijn kunt u de zitvorm van de fauteuils en banken aan laten passen aan uw wensen. Zit u graag ontspannen achterover, of zit u liever wat hoger of met een rechte houding?

In overleg kunnen de breedte en diepte van de zitting worden bepaald. Dit geldt ook voor de hellinghoek van de zitting en de
hoek ten opzichte van de rugleuning. De meeste fauteuils kunnen ook als anderhalfzitter (loveseat) of tweezitter worden uitgevoerd.

Hetzelfde ontwerp uitgevoerd in verschillende kleuren en stofferingen geeft een totaal nieuw uiterlijk aan het uiteindelijke meubel.

Een groot deel van de meubels die ik maak wordt op maat ontworpen en gemaakt. Ieder meubel is uniek. De ontwerpen kunnen worden aangepast aan uw wensen. Daarom zijn de genoemde prijzen geen vaste prijs, maar een indicatie (inclusief
19% BTW) van de prijs voor een dergelijk meubelontwerp. De uiteindelijke prijs is afhankelijk van de specifieke uitvoering van
het meubel. Wilt u hier meer over weten, kijk dan op de pagina meubels op maat.